Голодомор 1932-1933

img_0525

Страшне число у нелюдській напрузі
Пропалює світи до глибини.
У тридцять три розіп’ято Ісуса.
У тридцять третім на земному прузі
Розіп’ято мільйони без вини.
Вічная же їм пам’ять!

Кожного року в останню суботу листопада відзначається день пам’яті жертв голодомору, який був організований під керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат. Геноцид був викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі зі Сталіном, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

27 листопада 2016 р. після Божественної Літургії, яку відслужив отець Макарій Солюк, ЧСВВ, учасники спільноти «Око Бога» організували захід пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., де пригадали масштаби втрат, що поніс народ України. І пробудили в людських серцях почуття жалю до праведного і нездоланного українського народу. Наприкінці заходу отець Макарій висловив співчуття жертвам Голодомору та разом із церквою помолились Отче наш і Богородице Діво, заспівав Вічную пам’ять, під яку молодь запалила свічки і поклала їх біля стола пам’яті страшної трагедії.

Лише благочестиве життя може принести людині правдиве щастя. Тому впродовж усього життя «Твори праведність усі дні життя свого і не ходи неправдивими дорогами. Бо ті, що очинять правду, в ділах своїх будуть щасливі, як усі ті, щ очинять справедливість» (Тов. 4:5-6).

Підготувала

Катерина Вальчак

img_0524

dsc_0008

dsc_0006

dsc09972

05ubhegzayi

8dh3larzdvy

iha6ukx1beg

yso8snraa4q

gqlgi1uxl2q

dsc00034

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136