Божі діти

Головна

Теплого осіннього дня, а саме в суботу 7 жовтня 2017 р., унікальну можливість відвідати туристичне місто Кам’янець-Подільський і храм Пресвятої Трійці отців Василіян мали діти (4-ий клас) з Івано-Франківської приватної католицької школи св.Василія Великого. Відвідавши багато цікавих місць у нашому місті, згуртувались біля монастирського храму на Святу Літургію. Ніби звичайні діти, однак із набожністю та впевненістю вміло відповідали й відспівували на прошення священика. Поведінка, погляди, відношення – усе підкреслювало те, що вони є під особливою Божою опікою. Літургію відслужили о.Амвросій Козак, ЧСВВ, який є духовним провідником цієї школи та о.Макарій Солюк, ЧСВВ настоятель храму та монастиря в Кам’янці. Присутня також була с.Юліяна Зрайло, ЧСВВ, вихователька цього класу. Після богослужіння о.Макарій коротко розповів їм про історію храму, монастиря і як вони тут поживають та запросив при можливості знову до себе в гості. Зробивши кілька спільних фото на пам’ять, вписавши свої побажання до книги гостей, щасливі рушили до свого Івано-Франківська.

А керівниками цієї унікальної школи є сестри монахині Чину святого Василія Великого, які впродовж майже двох десятків років займаються вихованням і навчанням дітей від першого по одинадцятий класи. Кожен їхній день починається з молитви. І так із самого ранку до пізнього вечора діти знаходяться начебто під дахом самого неба, бо чи то вчитель, чи то вихователь або духівник – завжди поруч…

Душа дитини є безцінною. І тому про цю вартість і вишкіл так говорить Протоігуменя Сестер ЧСВВ Провінції Пресвятої Тройці в Україні м.Даниїла Винник, ЧСВВ: «Душа кожної дитини є оця свята земля, перед якою варто скинути взуття. Хоч яким складним є процес виховання та навчання, то все ж поклик до цього завдання – це почесна місія і великий Божий дар. Це причетність до того незбагненного діла Творця, яким є розвиток та становлення особистості. Це здатність сіяти враз із Господом зерна любові, добра і краси в дитячі душі. Це також потреба черпати у Господа сили, довготерпеливості та милосердя на щодень. Це, зрештою, можливість дарувати і бути обдарованим, любити і любленим бути».

«Дякуємо Тобі, Господи, за покликання виховувати і навчати. Дякуємо Тобі за можливість і здатність на землі святій стояти» – м.Даниїла.

прес-служба монастиря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

You may also like...