«CANTEMUS» заспівав на славу Божу

Головна

Цими днями, а саме 19 серпня, весь український народ святкував одне з найбільших свят у році Преображення Господнє. У Святотроїцькому храмі отців василіян, що в Кам’янець-Подільському, цей празник возвеличив своїм прекрасним співом камерний хор «Cantemus» церкви Царя Христа монастиря оо.Василіян УГКЦ м.Івано-Франківська. Його заснував у 2000 році художній керівник і регент Ігор Дем’янець. Співаки хору – викладачі та студенти інституту Мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, учителі загальноосвітніх і музичних шкіл, працівники багатьох інших закладів міста. Основа діяльності колективу – участь у святочних і недільних Богослужіннях у церкві монастиря.

Урочисту Святу Літургію очолив о.Макарій Солюк, ЧСВВ настоятель храму та монастиря в молитовному співочому супроводі цього хору. У цей день панувала надзвичайно приємна духовна атмосфера, а крім того, кожен приніс на освячення перші плоди, які подарувала нам Богом благословенна земля. Перед тим, як усі вийшли на церковне подвір’я, під керівництвом п.Ігоря, хор виконав ще кілька творів для парафіян. І відтак оспівуючи Преображеного Спасителя, о.Макарій здійснив освячення плодів і покропив присутніх свяченою водою.

прес-служба монастиря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136