День Батька

dsc_0016

«Коли я виросту, хочу бути схожим на свого тата!» – часто можна почути такі слова з уст маленької дитини. Бо справді ще з дитинства батько для малюка є захисником, особистим охоронцем при перших маленьких невдачах, мужнім плечем, яке завжди висушить дитячі сльози. Уже з перших днів життя дитини батько має старатися стати для неї гідним прикладом для наслідування. Батько може виховати святого! Усі ми є улюбленими Божими дітьми. Коли ми в дитинстві ненароком десь поранились чи вдарились, ми одразу бігли до батьків і вони нас заспокоювали. Коли маленька дитина, яка ще навіть не вміє говорити, падає, то вона, плачучи, біжить у обійми батька або матері. Так само про кожну людину завжди дбає і її Небесний Батько – Бог, бо Він повсякчас готовий обійняти, вислухати, витерти сльози, втішити, залікувати рани… Якою міцною є любов Бога, який залишає дев’яносто дев’ять овець і шукає ту єдину, яка заблукала, бо кожен є особливо цінною дитиною у Божих очах. Але також і дорослій людині ніколи не потрібно соромитися шукати у собі оту щиру, маленьку, слабку дитину, яка ще так невпевнено своїми ногами ступає у світі без допомоги Батька. Не біймося завжди по-дитячому вірити у чудо, у безмежну любов милосердного Батька-Бога. Стараймося завжди залишатися світлими Божими дітьми, ніколи не забуваючи про те, що Небесний Батько завжди крокує поруч із нами нашими інколи такими нелегкими життєвими дорогами; більше того, інколи у часи втоми та знесилля Господь несе нас на руках! Також кожен батько, який прагне стати для своєї дитини достойним прикладом для наслідування, завжди може наслідувати Бога. Бо лише Господь кожним сонячним днем і щоденним повітрям, яке дарує людям, вчить нас, як це – любити своїх дітей по-справжньому!

Після Божественної Святої Літургії о. Макарій Солюк, ЧСВВ настоятель храму та монастиря привітав усіх чоловіків, хлопців, батьків, дідусів, побажав їм міцного здоров‘я і закликав брати приклад із Нашого Господа – люблячого Батька, який завжди чекає на нас як у хвилини радості, так і в труднощах, бо любить нас такими, якими ми є. Також о. Макарій заспівав пісню „Батьку, лебедю мій білий”, а наймолодші парафіяни храму сказали добрі, теплі  та щирі слова всім батькам, а  молодіжна спільнота „Око Бога” підготувала сценку „Про блудного сина”, де ще раз  нагадала нам, що Господь – це милосердний Батько, який завжди ладен першим вибігти людині назустріч і виглядати ще здалеку свого блудного сина. У батьків та дідусів на очі наверталися сльози від почутиx зворушливих слів та пісні. На закінчення наші діточки роздали усім батькам і чоловікам молитовники, отримуючи взамін таку лагідну і щиру усмішку.

Підготувала Лілія Вахула
голова спільноти „Око Бога”
при монастирі отців Василіян

dsc_0015

dsc_0005

dsc_0008

dsc_0012

dsc_0002

dsc_0020

dsc_0021

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136