День матері

Головна

У другу неділю травня, в xрамі Пресвятої Трійці отців Василіян парафіяльна молодь разом із найменшими учасниками цього свята подякували Богові за своїх матерів, за їх золоті руки і безмежно люблячі серця. Виразили слова вдячності найдорожчим людям за дароване життя, за щоденні молитви, за турботу, що не знає меж.

Мама. Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. В усіх народів, в усі віки, жінка – матір була уособленням святості, ніжності і любові. Її мудрість поважали в сім’ї, прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію. У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Коротке слово – мама, але які надлюдські глибини скарбів містить воно в собі! Мама, матуся… Усе життя із серця б’є великим невичерпним джерелом безкорисної любові до своїх дітей. Перше, що ми бачимо з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама……

Сьогодні, як дві тисячі років тому на горі Голгофі, стоїть мати і молиться, просить у Господа благословення для своєї дитини. Божественну Літургію відслужив о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, який висловив вдячність матерям за їxню відданість і ніжність, терпіння і працю. Після закінчення Служби Божої та урочистого привітання кожна присутня жінка отримала від діточок ніжну та прекрасну квітку альстромерію. Нехай любов, дарована дітям, повернеться сторицею, рясними Божими благословеннями!

 

Хай Бог охороняє вас від злого,

Хай світить сонце і колосяться жита,

Щоб ви були щасливі і здорові,

На многії і многії літа!!!

 

Підготувала

Ліля Вахула

1

2

3

4

5

You may also like...