День Святого Миколая

SONY DSC

Кожного року Церква відзначає пам’ять святого Божого угодника і чудотворця Миколая. На нього з найбільшим нетерпінням чекають наймолодші християни, які ближче до цього часу намагаються ставати що раз то чемнішими. Про цю чемноту не слід забувати і старшим, оскільки усі повинні бути добрими, милосердними та слухняними. Виконуючи Божі Заповіді, живучи згідно християнських дороговказів, маємо можливість уподібнитись до таких святих і бути близько Бога, як Миколай, котрого по сьогоднішній день возвеличує та любить весь світ.

19 грудня, у монастирському храмі отців Василіян Пресвятої Трійці міста Кам’янець-Подільського, парафіяльна спільнота відсвяткувала цей день із участю понад п’ять десятків дітей, які прийшли знову побачити св. Миколая, розказати віршики, заспівати пісні на його честь і отримати подарунки. Після Літургії настоятель храму та монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ звернувся найперше до парафіян. Пригадав, що св. Миколай повинен бути сьогодні для нас прикладом людини, котра, не вагаючись, завжди зможе допомогти потребуючому. Особливо сьогодні, в час неспокою в державі, робити першими свій крок у відданій любові один до одного, щоб панувала єдність. І це буде найкращим подарунком для нас усіх. Також спільно з усією церквою заспівали многолітствіє іменинникам.

Після цього звернувся до наймолодших. Розпитався чи були слухняними, чи зуміли б поділитись чимось зі своїм братчиком, сестричкою чи другом, а також наставляв їх, щоб завжди були такими, як св. Миколай – добрий і милосердний. Відтак молодіжна спільнота «Око Бога», що при монастирі виступила з коротенькою виставою про св. Миколая. Малеча уважно слухала, з трепетом розказувала вірші, дехто співав. А звершенням цього дійства було те, що кожен отримав подарунки. Зворушливо й приємно було дивитись на ті невинні, щирі та чисті оченята, яких інколи так часто нам старшим не вистачає. Тому просімо сьогодні св. Миколая, щоб допоміг нам бути щирими, милосердними та з великим бажанням покладатись на Божу волю, щоб у свій час осягнути нев’янучий вінець Божої слави подібно як святий угодник Миколай.

прес-служба монастиря

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

You may also like...