Діти з Луганщини в монастирі отців Василіян

354

Нещодавно бр. Роберт Ленів, ЧСВВ із провінційного дому отців Василіян м. Львова (військовий капелан) організував поїздку для дітей із с. Муратове Новоайдарівського району Луганської області (зона АТО) на західну Україну. Вони вперше виїхали зі свого села поза межі району та області. Майже всі також вперше бачили величаві церкви переповнені людьми на богослужіннях, прекрасні міста, трамваї, фонтани та інші речі. Приїхали, щоб побачити життя. Їхні обличчя палали радістю та щастям від теплих зустрічей людей, перебування у василіянських монастирях Галичини та екскурсій.

Попри те все, коли приглянутись у їхні невинні та чисті оченята, можна було побачити великий біль, незатерті рани й тривогу наслідків війни, яка проходить на їхніх теренах. Але також можна було побачити й відчути їхню впевненість у Христових словах: «Не тривожтесь, сиротами Вас не залишу!»

16-17 липня 2016 року діти мали змогу побувати у м. Кам’янець-Подільському, де відвідали прекрасні місця цього міста. З теплотою та добром прийняли кам’янчани на нічліг, а добродії (п. Наталя та п. Марія Баран) смачно годували дітей протягом доби. У неділю усі були присутні на Божественній Літургії. Після закінчення настоятель монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ підтримуючи на дусі привітав їх і побажав, щоб завжди були вірними, особливо сьогодні, у проводі Святим Духом важкими й небезпечними дорогами життя на Луганщині. Відтак до парафіян звернулись ці діти й розказали про себе, про життя в зоні АТО, про страх і про свої найменші бажання. Годі було стримати сліз від щирих розповідей маленьких і безневинних громадян нашої держави, які також не можуть бути позбавлені правдивого щастя жити у нашій любій Україні.

Нехай благословить і береже їх Господь.

Прес-служба монастиря

IMG_0315

IMG_0332

IMG_0331

IMG_0338

IMG_0348

IMG_0309

IMG_0328

IMG_0347

IMG_0311

IMG_0357

IMG_0313

IMG_0314

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136