Храмовий Празник у Кам’янець-Подільському монастирі

У понеділок, 8 червня, ченці та парафіяни церкви Пресвятої Трійці, що при василіянському монастирі у м. Камянець-Подільський, відзначали своє храмове свято.

Богослужіння розпочались Утренею та продовжились водосвяттям води на подвір’ї храму. Опісля розпочалася Божественна Літургія, яку очолив вислужений Протоігумен о. Йосиф Будай, ЧСВВ.  З ним співслужили: Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ, настоятель Кам’янець-Подільського монастиря о. Михайло Лехновський, ЧСВВ, настоятелі, ченці монастирів Провінції Найсвятішого Спасителя, ієромонахи та священнослужителі з прилеглих околиць.

У своїй проповіді о. Йосиф наголосив на великій вартості любові до Бога, а опісля згадав про те, як 10 років назад вдалося побудувати і освятити храм у якому усі разом сьогодні молимося.

Після Божественної літургії до усіх присутніх з повчальним словом звернувся Леон Максимільян Дубравський — український римо-католицький єпископ, францисканець; з 4 травня 2002 року єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії.

Свято завершилося чудовим виступом діток-скрипалів із Жовкви, під керівництвом п. Ірини Нестерович.

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136