Колядки наймолодших парафіян

Головна

Напередодні Стрітення Господнього, одного з найбільших дванадцяти свят у році, у монастирському храмі отців Василіян Пресвятої Трійці що в м.Кам’янець-Подільському, відбувся різдвяний виступ дітей. Це діти, які вже кілька місяців приготовляються при храмі до Першого Святого Причастя, яке на початку літа приймуть до своїх сердець. На закінчення різдвяного часу вони ще раз своїми колядами та віншуваннями хотіли нагадати усім про те, що Христос завжди народжується в наших серцях, що Він живе у кожному з нас, що Він завжди благословить нам, бо нас любить.

З приємним захопленням парафіяни вслухались у спів дітей, а батьки раділи з того, що їхні діти також беруть безпосередню участь у розвитку життя парафії. На закінчення о.Макарій подякував с.Ірині МНІ, яка веде цих дітей Божою стежиною в їхньому житті, проводить із ними заняття по підготовці до 1-го св.Причастя і підготувала їх до цього виступу.

прес-служба монастиря

1

2

3

4

5

6

7

8

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136