Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

tytulna

Напередодні міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, у суботу 2 грудня 2016 року, о. Макарій Солюк, ЧСВВ із молодіжною спільнотою „Око Бога” відвідали садочок „Теремок” у м. Кам’янець-Подільському, де знаxодяться діти з вадами здоров’я. Як нам вдалося провести час із дітьми? Ми разом співали, слуxали  пісні, малювали, танцювали, грали в різні ігри. На свято також завітав веселий Білий Кролик, який подарував дітям незабутні та позитивні емоції. Було дуже приємно бачити дитину по-справжньому щасливою.

Жити на землі – велике щастя, якого ти не помічав. І пам’ятай, що ти – Людина, Творець краси і добрих справ. Любов – це не подія, а спосіб життя. Іноді нам потрібно навчитися в дітей відвертості, щирості, вони не думають ні про що, вони просто радіють і дякують за кожну дрібницю. Вони потребують любові і турботи. Радість не в тиx речаx, які нас оточують, а в глибині душі. У Біблії написано, що діти – це подарунок від Бога, і вони являються благословенням і наслідством. Діти – це наше щастя та майбутнє.

На завершення о. Макарій звернув увагу дітей на те, щоб були чемними, бо незадовго ходитиме св. Миколай і обов’язково до них завітає. Також побажав вихователям Божої сили, великодушності, доброти під покровом Пресвятої Богородиці в нелегкій праці з цими дітьми. Велике спасибі добродіям за велику кількість іграшок, а також за солодощі, які ми залишили в цьому садочку. Дякуємо Івану Федорчуку та агенству “White Rabbit” за фото-відео матеріал, а також за костюм Білого Кролика.

Сьогодні діточки мали чудову можливість відпочити дуже весело і позитивно провести час в такий прекрасний зимовий, але по-справжньому теплий день.

Підготувала Лілія Вахула
голова спільноти „Око Бога”
при монастирі отців Василіян

109

2

158

33

2

119

042

052

077

175

172

074

112

032

You may also like...