На навчання з Богом

Головна

У житті дітей є прекрасний період їхнього інтелектуального зросту – навчання. Кожен по мірі своїх можливостей, бажання, сприяння засвоює те пізнання, яке в житті досить часто є потрібне. А щоб розпочати з радістю свою науку, є заведена у нашому українському народі досить гарна практика – отримати у храмі від священика благословення.

У нашому храмі саме така молитва на початок навчального року відбулась у четвер 31 серпня 2017 року Божого. Святу Літургію відслужив о.Макарій Солюк, ЧСВВ. Приємним було те, що до св.Причастя приступили усі присутні діти. По закінченні богослужіння о.Макарій звернувся до них із Божим благословенням і зі словом заохоти до доброго та відповідального навчання. Закликав їх до рішучості, пильності та витривалості, бо саме таких, розумних, добрих, сумлінних і люблячих дітей, потребує сьогодні Україна. У діалозі з дітьми наголосив на великій потребі завжди бути з Богом (через молитву), бо щойно тоді вони зможуть побачити свої досягнення та успіхи. Звернув увагу також і на постійну молитву батьків за дітей, адже від маленького вони скеровують їхнє життя на дорогу правди, вдячності та любові. Завершенням спільної молитви відбулось покроплення свяченою водою дітей та усіх присутніх у храмі.

прес-служба монастиря

1

2

 

3

4

5

6

7

8

9

10

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136