Неділя Божого Милосердя

SONY DSC

Це свято є днем особливого величання Милосердного Бога, а також і часом особливих ласк для усіх людей.

Величність цього свята випливає з незвичайних обітниць, які Господь Ісус зробив. «Хто в цей день приступить до Джерела Життя, – сказав Христос, – той отримає цілковите відпущення. У цей день відкрита глибина Мого Милосердя, виливаю ціле море милостей на душі, які наблизяться до джерела Мого Милосердя; (…) хай не боїться наблизитися до Мене жодна душа, навіть якщо її гріхи були як пурпур».

Серед блаженств Христос наголошує: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5:7). А остаточний його висновок такий: «Будьте милосердні, як і Отець ваш Милосердний» (Лк. 6:36). Пише свята Ковальська Фаустина: «Душі, які поширюють Моє Милосердя, оберігатиму їх протягом усього життя, як ніжна мати своє немовля, а в годину смерті не буду для них Суддею, а милосердним Спасителем»

У нашому храмі в особливий спосіб відсвяткували вшанування й почитання Божого Милосердя. Розпочали молитовне чування обходом довкола храму з образом Милосердного Спасителя. Несли його наймолодші парафіяни храму. Об 15 год. відбулась вервиця, а відтак відслужили Молебень, який очолив о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ.

«Поза Божим Милосердям немає ніякого іншого джерела надії для людських істот» – Папа Іван Павло ІІ.

Прес-служба монастиря Пресвятої Трійці

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136