Під покровом св. Миколая Чудотворця

MPWG9B8T8AAЗ поміж великих святих угодників Божих св. Миколай Чудотворець користується особливою любов`ю нашого народу, і кількість храмів названих на його честь є цьому доказом. Чудотворця знають і шанують на Сході і Заході, усі християни і навіть магометани.

Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Свята Церква прославляє Миколая Чудотворця як мудрого правителя, швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. Він рятував потопаючих, визволяв полонених, відводив смертну кару від невинних, зціляв багатьох людей: повернув зір, виправив кульгавість, дав мову німим. Вивів багатьох з убозтва й злиднів, подав їжу голодним, був помічником нужденним і теплим заступником. Він швидко з`являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов`ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.

Сьогодні, 10 квітня 2016 р., храм Пресвятої Тройці отців Василіян також возвеличує святого Миколая через виставлення Його чудотворної ікони для почитання. Після урочистої Святої Літургії відбувся обхід довкола храму під спів пісень на Його честь, а ввійшовши всередину відбулось мирування. Протягом десяти днів вірні мали змогу відвідувати чудотворну ікону, приклонятись, молитись і випрошувати потрібних для себе ласк.

Святий чудотворче Миколаю моли Бога за нас!

Прес-служба монастиря Пресвятої Трійці

afLJDioU87k AYhxn7r7-cc b_hG7ouegFw BtzR8WgQ9HM cabexhqkyeM dtNbP_wU-Ig DYwr22NKlDk I8Cp1Jp8okE IMG_0079 MPWG9B8T8AA or24xdLXT8U QB560i38z6U t8egJ_IEDg8 uaNOKnlymJg XvKLPVBkClc

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136