«Радіо Марія» в м. Кам’янець-Подільському

Головна

«Радіо Марія» – міжнародне християнське незалежне радіо. Це щоденні трансляції Літургії з різних храмів України, молитва в прямому ефірі, навчання Церкви та спілкування з віруючими. Майже третину ефіру становлять молитовні програми. Інша третина ефіру належить катехезам і навчанню Церкви. Щодня у прямому ефірі священики викладають правди віри та відповідають на запитання слухачів. Крім того, на радіо транслюють програми соціального спрямування. Тематика програм – від психології та педагогіки до екологічних проблем сучасності.

«Радіо Марія» не має у своєму ефірі комерційної реклами чи будь-якої політичної агітації та існує лише на добровільні пожертви своїх радіослухачів. Аудиторією радіо є здебільшого католики, проте останнім часом зростає кількість слухачів, які належать до інших Церков.

«Радіо Марія» веде мовлення також в Інтернет мережі: www.radiomaria.org.ua. Слухати «Радіо Марія» можна й за допомогою мобільного телефону завдяки програмі Radio Maria (http://radiomaria.org.ua).

Сьогодні, 26 березня 2017 р. Божого, після урочистої Божественної Літургії у храмі Пресвятої Трійці отців Василіян, о. Макарій запросив до слова представника «Радіо Марія» з Києва, який коротко розповів про мету, діяльність та розвиток цього радіо в цілому світі, а зокрема в Україні. Заохочував усіх до слухання його, щоб в такий спосіб тоді, коли немає змоги бути на Літургії, послухати проповідь чи інших корисних інформацій, люди мали можливість через радіо брати активну участь у житті Церкви, у житті Божого люду й для свого духовного збагачення.

Прес-служба монастиря

IMG_0815

IMG_0817

IMG_0818

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136