Реколекції з нагоди 400-літнього ювілею Василіянського Чину

Головна

У монастирському храмі отців Василіян, напередодні храмового празника Пресвятої Трійці, відбулись трьохденні реколекції (2-4 червня 2017 р.) присвячені знаменним датам Чину: 400 років відновлення монашого життя та 295 років як василіяни розпочали свою діяльність у м. Кам’янець-Подільському. Проповідником цього разу був о. Корнилій Яремак, ЧСВВ (місіонер, реколектант, довголітній редактор часопису «Місіонар», духовний асистент Асоціації лікарів-католиків України). У своїх науках головний акцент приділяв праці отців василіян протягом кількох століть в Україні й поза її межами. Незважаючи на різні перешкоди, перипетії в міждержавних відносинах, релігійному формуванні, василіяни завжди намагались бути вірними церкві та своєму народові.

Усі присутні слухали наук й молились перед іконою св. Василія Великого, яка перебуває в кожному василіянському храмі з нагоди ювілейних святкувань. Кожен мав змогу взяти собі на пам’ятку іконку-копію з молитвами до Божих угодників і покровителів Чину. На завершення о. Макарій Солюк, ЧСВВ подякував о. Корнилію за духовні настанови для парафіян храму Пресвятої Трійці. Урочистість завершилась уділенням Повного відпусту і покропленням свяченою водою усіх присутніх.

прес-служба монастиря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136