Святкування 400-річчя реформи Василіянського Чину Святого Йосафата

img_0529

Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви під час останньої сесії, яка відбулася у Львові-Брюховичах 4-11 вересня 2016 року, поблагословив загальноцерковне відзначення в наступному році потрійного Ювілею: 400-річчя реформування Василіянського Чину Святого Йосафата, 380-ї річниці з дня смерті митрополита Йосифа Велямина Рутського і 150 років канонізації св. Йосафата Кунцевича.

У кожному василіянському монастирі під час цього Ювілейного року відбудуться заходи, пов’язані з його відзначенням, переважно при нагоді храмових празників або інших урочистих подій. На основі повноважень, отриманих від Папи Франциска, Апостольська Пенітенціарія 20 жовтня 2016 р. видала декрет про оголошення Ювілейного року 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, у якому зазначено, що під час цього Ювілею ченці-василіяни та вірні, які разом із ними будуть брати участь у його відзначенні, можуть отримати повний відпуст. Декрет Апостольської Пенітенціарії окреслює час тривання Ювілейного року: від 12 листопада 2016 року – аж до 25 листопада 2017 року.

У нашому монастирському храмі Пресвятої Тройці таке святкування відбудеться на храмовий празник 5 червня 2017 року Божого. Усіх просимо про молитву і „…поручаємо наш Чин і наше служіння материнській опіці Пресвятої Богородиці, яка у своїх чудотворних іконах присутня у стількох наших монастирях, до якої тисячами учащають наші вірні, щоб ми, долаючи проби і уникаючи небезпек, були її вірними синами і над нами був її Покров, щоб із вдячністю Отцеві ми слідували за Христом Господом у Святому Дусі, маючи перед собою високі ідеали «бажання святості й досконалості» та приклад життя святих наших засновників Василія, Йосафата і їхніх численних послідовників” – з вітального слова Протоархимандрита о. Ґенезія Віомара, ЧСВВ на початок ювілею 400-ліття Василіянського Чину.

прес-служба монастиря

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136