Святий Миколай у садочку

img_0568

Дуже часто люди роблять добро одні одним, незважаючи на різні перешкоди. Багато хто з них вірить і знає, що Господь винагородить сторицею за їхнє милостиве та добре серце, а в майбутньому, а то й тепер і їхнім дітям. Подібно й у приготуванні до празника Святого Миколая багато хто з парафіян, добродіїв приклався, щоб крім наших дітей, що приходять до храму, також і отримали подарунки від Чудотворця інші діти (з обмеженими можливостями), а в нашому випадку зі садочку “Теремок”, що в м. Кам’янець-Подільському.

20 грудня о. Макарій із молоддю завітали до дітей із подарунками. Перед Божим угодником вони розказували вірші, відповідали на запитання, раділи, з нетерпінням чекали, вдивлялись на святого того щасливого моменту. На завершення усі разом голосно вигукували “ДЯКУЄМО!”.

Що може бути краще для дитини, як не бути з нею поруч і постійно її обдаровувати? А бути поруч означає любити, захищати, допомагати, вчити, виховувати, а подеколи і вимагати. А обдаровувати – давати їй те все, що зробить її щасливою. Тому просімо сьогодні св. Миколая, щоб випрошував у Бога для нас потрібних ласк і обділив нас даром вміти допомогти ближньому.

прес-центр монастиря

img_0549

img_0560

img_0551

img_0557

img_0550

img_0558

img_0564

img_0566

img_0567

img_0569

You may also like...