Урочисте поклоніння Пресвятій Євхаристії

SONY DSC

На Тайній вечері у Великий Четвер Ісус Христос установив Таїнство Пресвятої Євхаристії, щоб у цілому світі по всі дні нашого життя аж до кінця світу в Церкві приносилася свята безкровна Жертва на згадку Його кривавої Жертви на хресті.

Празник Пресвятої Євхаристії припадає на четвер після Неділі Всіх Святих, але за звичай його святкування переноситься на неділю, яка слідує.

У неділю, 3 липня 2016 року, у нашому храмі відслужилась Божественна Літургія, під час якої настоятель монастиря та храму о. Макарій Солюк, ЧСВВ пригадав про силу і користь приймання до своїх сердець нашого Спасителя під видами хліба й вина.

Після урочистої відправи Євхаристії усі разом здійснили обхід зі Святими Дарами довкола храму і ввійшовши всередину о. Макарій із о. Пантелеймоном відслужив Суплікацію (благальну пісню). Опісля знову вийшовши на подвір’я храму освятили й покропили свяченою водою зілля та віночки.

”Хто тіло моє їсть і кров мою п’є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня. Бо тіло моє – їжа правдива, і кров моя – правдивий напій” (Ів. 6, 54-55).

Прес-служба монастиря

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136