“Веселі канікули з Богом” в монастирі отців Василіян

dsc_0136

Ось і промайнув ще один насичений день “Веселиx Канікул з Богом”, який ми провели по-справжньому весело при Василіянському монастирі Пресвятої Тройці у прекрасному місті Кам’янці-Подільському. Впродовж цього дня діти взяли участь у цікавих заняттях, молитві, гуртках та навіть співах і танцях. Провідниками табору були о. Макарій Солюк, ЧСВВ, настоятель храму та монастиря, а також молодіжна спільнота “Око Бога”.

Під час відвідування табору діточкам розповідали про Плоди Святого Духа: любов, радість, мир, терпеливість, добротливість, милосердя, віру, лагідність, поміркованість. Саме ці християнські цінності організатори табору намагались розвивати у дітях впродовж дня під час цікавих занять, а для заохочення участі у них за кожне завдання діти отримували приз – яблучко. Спільними зусиллями діточки створили дуже красиве дерево з яблуками, які символізували плоди Святого Дуxa. Також діти виготовили своїм батькам листівки, у які вклали всю свою любов, яку вони розвивали впродовж дня. На завершення табору усім дітям подарували молитовники. У таборі не лише діти мали цікаве і корисне дозвілля, але й кожен з аніматорів, віддаючи дітям свою любов і доброту, отримав дуже багато позитивних емоцій.

Дякуючи о. Макарію Солюку, ЧСВВ і молодіжній спільноті “Око Бога”, учасники табору “Веселі Канікули з Богом” отримали чудову можливість відпочити і духовно збагатитися у такий прекрасний осінній, але по-справжньому теплий день.

Підготувала Лілія Вахула
голова спільноти “Око Бога”
при монастирі отців Василіян

dsc_0005

dsc_0009

dsc_0032

dsc_0039

dsc_0075

dsc_0109

dsc_0118

dsc_0129

dsc_0135

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136