Вперше до Святого Причастя…

Головна

28 травня 2017 року Божого, у храмі Пресвятої Трійці отців василіян, відбулось урочисте перше Святе Причастя. До Нього приступило четверо дітей: Назар, Юля, Богданка та Олександра. До цієї важливої миті в їхньому житті протягом року навчала правд віри та заповідей Божих с.Оксана Пелех, МНІ. І ось настав той день, коли вони свідомо й добровільно перепросили нашого Спасителя за свої прогрішення, а наступного дня з великою радістю й захопленням прийняли до свого серця живого Бога.

Перед входом до церкви зустрів їх о.Макарій Солюк, ЧСВВ настоятель храму та монастиря. У супроводі своїх хресних та рідних батьків увійшли до храму, де розпочалась Свята Літургія. Уважно вслухаючись у літургійні тексти, молячись, хотіли бути найкращими дітьми Божими.

На завершення богослужіння до першопричасників, батьків і вірних храму звернулися зі словом Божим о.Макарій та с.Оксана, а опісля відбувся короткий виступ дітей про свої пережиті почуття й бажання жити далі з Ісусом. Отримавши пам’ятки першого Святого Причастя усі діти, які були присутні на Літургії, зібрались біля солодкого столу.

Нехай їх Господь благословить і допомагає зробити себе щасливими та святими!

прес-служба монастиря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136