Вифлеємський вогонь миру

dsc_0028

Світло тепла, миру, злагоди й сподівання – саме такий символізм несе собою вифлеємський вогонь, який сьогодні по Україні входить до церковних установ, лікарень, дитячих садочків, наших домівок, державних установ, щоб звіщати про прихід Христа.

Напередодні дня св. Миколая, а саме 17 грудня 2016 р., адміністратор парафії Пресвятої Трійці отців Василіян, що в м. Кам’янець-Подільському, о. Макарій Солюк, ЧСВВ, разом із парафіянами урочисто зустріли вифлеємський вогонь, який принесла місцева організація Пласт під керівництвом о. Елевтерія Геншляка, ЧСВВ. Прибув цей вогонь із румунського кордону, який передали скаути для пластунів та скаутів чернівеччини, а вони відтак до Кам’янець-Подільського. Під спів пісні „Різдвяне диво”, вистроєних у два ряди молодого покоління пластунів, із усміхненим та радісним настроєм та спокоєм, відбулось урочисте передання цього святого вогню для парафії отців Василіян. На завершення о. Макарій усіх привітав із незвичною і водночас цікавою та новою подією, котра в Україні понад два десятки років. Цей вогонь, повинен завжди горіти у наших серцях великою любов’ю до Бога, оскільки для нас він є доповненням під час святкування Різдва нашого Спасителя. Бережімо його й запалюймо протягом різдвяного часу, особливо підчас Святої Вечері, щоб він нагадував нам, що Христос, який приходить у світ, є світлом для світу. Маючи цей вогонь у своїх домівках, він також десь духовно буде поєднувати нас із нашими рідними, друзями, які є далеко від нас, – підкреслив о. Макарій.

Божого благословення усім. Нехай цей вогонь світить і зігріє Ваші серця, щоб у них замешкала Божа любов, добро та справедливість, а новонароджений Христос принесе мир для Вас та Ваших родин!

Прес-центр монастиря

dsc_0016

dsc_0014

dsc_0023

dsc_0027

dsc_0030

dsc_0018

dsc_0019

dsc_0021

new-1

You may also like...