Зі святом Вас, дорогі Матері!

DSC_1376

Напевно не один день у році потрібно посвятити нашій наймилішій, найдобрішій і найдостойнішій у світі дорогій мамі. В одному арабському прислів’ї говориться, що Бог створив на світі матерів, щоб заступали Бога там, де Його нема. Скільки б хороших, теплих і лагідних слів не було сказано, їх все одно бракуватиме аби висловити надзвичайну повагу та вдячність нашим матерям.

У другу неділю травня, у храмі Пресвятої Трійці отців василіян, усі разом молилися за здоров’я, Боже благословення та довгі роки життя наших матерів. Після Святої Літургії Настоятель о. Макарій Солюк, ЧСВВ привітав усіх матерів і тих, що готуються ними стати з прекрасним і радісним святом. Подякував їм за добре і любляче серце до своїх дітей. Побажав їм, щоб подібно до мироносиць, яких сьогодні є день, вони також могли бути ревними апостолками Доброї Новини про Воскресіння Христове, а також гідними та святими матерями. Після цього лунали привітання з уст наших наймолодших і найдорожчих, які, як і кожен із нас, після свого народження перше слово вимовляють саме мама. Розказали діти матерям як вони їх люблять. На закінчення кожен із жінок та дівчат отримав від дітей солодкий подарунок.

прес-служба монастиря

DSC_1353

DSC_1354

DSC_0002

DSC_0005

DSC_1377

DSC_1381

DSC_1364

DSC_0012

9

DSC_0028

You may also like...


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osbmkyiv/public_html/osbm-kp.com.ua/wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136